Светлана (Киев)

Нет фото
93.74.109.***
Светлана, Киев, 21.08.2016
Хочу поділитися чудовими враженнями від туру «Підкорювачі пригод» від Аккорд-туру, у якому ми разом з сином побували у серпні 2016р.

Нашою основною ціллю, звичайно, був Леголенд. Це давня мрія мого сина, який змалку захоплюється Лего. Нарешті вона здійснилась, захвату не було меж!!! Це справжній рай для легоманів. Чого лише варта міні фабрика Лего, де можна побачити, як на світ з’являються деталі, а потім власноруч зібрати будь-які міні фігурки улюблених героїв (і на виході придбати свої шедеври).

Ще у більшому захваті залишились від «Європа парк»! От де можна розгулятись справжнім екстрималам і любителям гірок. Парк величезний, але черги проходили швидко, і ми встигли побувати майже на всіх великих гірках. Обов’язково варто відвідати атракціон «Артур в країні мініпутів», дуже видовищно!

Сподобались екскурсії у всіх містах по маршруту, особливо в Празі, Чеському Крумлові та Велічці. Було приємно, що екскурсії розраховані і на дорослих, і цікаві дітям. Діткам, навіть, влаштовували вікторини з призами.

Моя мрія побувати в замку Нойшванштайн теж здійснилась, і сподівання на незабутні враження виправдались на всі сто відсотків.

Загалом, цей тур дуже вдалий та насичений. Ми залишились у захваті, дуже вдячні Аккорду за організацію.

Але наша поїздка могла не відбутися взагалі, якби не зусилля співробітників туркомпанії «VIVA-Travel» - Марії та Олени. Це справжні професіонали своєї справи, які допомогли зібрати всі необхідні папери для особистої подачі документів в консульство, відповідали на всі запитання у будь-який час, в результаті нам відкрили візи без проблем.