Дмитро (Луцьк)

Дмитро (Луцьк)
193.238.96.***
Дмитро, Луцьк, 05.05.2014
Хочу подякувати Viva Travel за гарну консультацію, розуміння, та чудовий відпочинок=)

Цього року вперше побував у Тайланді, потрапив туди завдяки вашій турфірмі. Враження просто неймовірні, чудова країна з дуже приємними та завжди усміхненними людьми. Свої враження словами просто не передати, бо від побаченого просто дух захоплює .

Їздив я до Паттаї в готель Амбасадор, в нього просто таки величезна та доглянута територія, є власний пляж, декілька басейнів і навіть свій міні-ринок зі всім необхідним для туриста. Поряд з готелем є повно кафешок де можна скуштувати що завгодно починаючи від екзотичних фруктів ,цвіркунів і аж до м'яса крокодила та акули. В самій Паттаї раджу відвідати славнозвісну Волкіг стріт , храм Істини, парк Нонг Нуч, та сплавати паромом на острів Ко Лан. Також побував на екскурсії в Камбоджі, сплавлявся по річці Квай, катався на слоні, був на зміїній та крокодиловій фермах, та і ще багато де, можна так продовжувати до безкінечності.

Отже висновок такий: Тайланд країна котру варто відвідати хоч раз в своєму житті, там неймовірно красива природа, цікава культура, місце де древнє пересікається з сучасним, і своєрідна філософія тайців до життя котру потрібно відчути на собі.