Отзывы наших туристов

Лілія (м. Луцьк)
37.115.182.***
Лілія, м. Луцьк, 07.04.2014
Два роки поспіль користуюсь послугами туристичної фірми "Viva Travel". Двічі відвідала ОАЄ. Дуже задоволена поїздкою.
Чудово проведений відпочинок, враження тільки позитивні. Відпочинок набагато цікавіший, ніж в Україні.
Дякуємо Олені за взаєморозуміння і чудову організацію, за компетентність, оперативність і вичерпну інформацію щодо турів.
Успіхів Вам і хороших клієнтів.
Анна и Николай (Славянск)
193.169.134.***
Анна и Николай, Славянск, 16.08.2013
Поездка в Египет удалась на славу!
Мы впервые были за границей на летнем отдыхе, скажу, что отдых намного лучше и интересней, чем в Украине.
Спасибо большое Viva Travel, что подобрали нам хороший тур, за то что все время были с нами и отвечали на все вопросы.
Мы довольны, будем ездить дальше!
Оксана (Київ)
178.159.236.***
Оксана, Київ, 11.08.2013
Я вже чотири роки поспіль відпочиваю з Віва Тревел! Кожного разу це інша країна чи острів :) (Єгипет, Майорка, Родос, Халкідіки), і кожного разу - найкращі враження!
Дякую Оленочці Бартошук за турботу, індивідуальний підхід, чудове спілкування! Так тримати!
Таня (Петровац)
46.118.150.***
Таня, Петровац, 07.08.2013
Все дуже сподобалось. Трансфер оперативний, житло навіть перевешило сподівання, так що агенство та тур-оператор виконали свою роботу на всі 100%.
А Петровац дуже гарне та не шумне містечко, головне вода дуже чиста та й на дні є що подивитись, якщо чуть всторону відпливти від пляжу.
От би від усіх поїздок привозити такі приємні враження)))
Владимир и Людмила (Запорожье)
92.113.25.***
Владимир и Людмила, Запорожье, 28.07.2013
Благодарим Viva Travel за обеспечение нашего отличного отдыха в Греции! Все наши пожелания при выборе отеля, пляжа, экскурсионной программы, другие нюансы были настолько точно учтены Леночкой и Сергеем, что наше путешествие казалось идеальным, организованным специально только для нас! Непрерывное информационное сопровождение Viva Travel позволило нам не чувствовать себя неуверенно и неуютно как при подготовке к поездке, так и во время неё. Поражаемся терпению, с которым ребята относятся к своим клиентам, порой бестолковым невнимательным туристам. Результатом нашего сотрудничества с Viva Travel стали яркие впечатления, любовь к греческой земле и огромное желание приехать сюда ещё не раз!!!
Людмила (Запорожье)
95.134.103.***
Людмила, Запорожье, 03.07.2013
Спасибо Viva Travel, лично Лене и Сергею за наше путешествие в Питер!!! Яркие незабываемые впечатления! Отличный сервис! Хочется повторить!

Запорожці на Неві

Подолавши кілометри, всі таможні, набряк ніг,
Ми дісталися нарешті в славне місто Петербург!
Соняшна була погода, ні дощу, ні мряки там.
По екскурсіях гасали. Ні до суму було нам!

Пушкін, Петергоф і Павлівськ подивились залюбки.
В пам'яті закарбувались всі канали і річки!
Довелося потоптати Невський й набережну нам.
Можем з витримки й завзяття фори дать випускникам!

Свято "Алых парусов" будем довго пам'ятати,
Бо салют й вітрильний човник довелося пошукати!
В Ермітажі побували, на мистецтво споглядали!

Проте час вертать додому, незважаючи на втому.
Всі кордони подолали. У дорозі більше спали.
Втомлені, проте всі раді! З "Шоколадом" в шоколаді!
Яна (Луцк)
46.201.242.***
Яна, Луцк, 03.07.2013
Познайомились із Віва Тревел лише цього літа, і дуже жалкуємо з чоловіком, що цього не сталось раніше. Дуже дякуємо Сергію і Олені за організацію прекрасної подорожі до Єгипту, до речі в цю країну ми також попали вперше у житті. Все було чудово: легкий переліт, швидка подорож до готелю, поселення, і прекрасних 10 днів відпочинку. Самими вражаючими з екскурсій для нас були пірнання з аквалангами і підйом на гору Моїсея- цього не забудеш ніколи в житті. Готель Sea Life resort 4*- чудовий готель, з гарно розвиненою інфраструктурою, уважним персоналом, мінусів ми там не знайшли жодних, як, власне, і в цілій подорожі (готель, до речі, нам порадили у Віва Тревел). Ще раз ДУЖЕ ДЯКУЄМО Олені і Сергію за прекрасний відпочинок! Дуже приємно, що такою важливою справою як організація відпочинку, займаються такі надійні люди. До зустрічі Віва Тревел!
Петр (Луцк)
193.238.98.***
Петр, Луцк, 17.05.2013
ТУРИСТИЧНЕ АГЕНСТВО на висоті,10 років дружим.
Іноді по декілька разів в рік відправляємся в подорож через ВІВА-ТРЕВЕЛ
Процвітання і веселих клієнтів !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Володимир та Вікторія (м. Запоріжжя)
46.164.176.***
Володимир та Вікторія, м. Запоріжжя, 13.04.2013
У весільну подорож вирішили поїхати до Єгипту. У цьому нам допомогло туристичне агентство Viva-Travel, якому ми дуже вдячні.
Ми ніколи не були за кордоном, тому у нас виникло дуже багато запитань, на які Олена та Сергій з радістю відповіли. Переговори проходили дистанційно - по телефону, через Skype. Всі необхідні документи ми отримали по електронній пошті. Так як виліт був із Дніпропетровська, агентство організувало нам трансфер Запоріжжя-Дніпропетровськ і назад. Поїздка нам дуже сподобалася і подарувала нам багато позитивних емоцій та спогадів. Відпочивали в Дахабі та їздили на екскурсію на гору Сінай, про що змонтували власне відео:


Нашу наступну поїздку будемо організовувати разом із Viva-Travel.
Андрій і Тетяна (м. Луцьк)
95.133.238.***
Андрій і Тетяна, м. Луцьк, 10.08.2012
Вперше вирішили відпочивати за кордоном, рішення прийняли за один день і за тиждень хотіли вже кудись вилетіти, тобто у нас не було часу, щоб вибирати готелі чи навіть країну, читати відгуки. З першого візиту у фірму «VIVA TRAVEL» нам все сподобалось: ставлення, увага, професіоналізм, хоч ми самі не знали, чого хочемо. Переживали, щоб все склалось добре, але все було краще, ніж ми очікували. Документи оформили швидко, нам дуже детально все розповіли, на відпочинку не виникло ніяких проблем. Дякуємо Олені та Сергію за чудову пропозицію відпочинку в Єгипті. Ми жодного разу не пошкодували, що довірились їм. Олена та Сергій – товариські і приємні люди, професіонали у своїй справі, які нададуть консультації, врахують індивідуальні смаки кожного та допоможуть в підборі дійсно якісного відпочинку. Тепер ми Ваші постійні клієнти. Всім рекомендуєм «VIVA TRAVEL», з такими людьми приємно працювати і хочеться надалі користуватись їхніми послугами.