Сергій (Луцьк)

Нет фото
46.119.138.***
Сергій, Луцьк, 13.08.2012
Користувався послугами Viva Travel двічі: перший раз минулого року - літали в Туреччину. Оскільки жодних проблем чи нарікань тоді не виникло, вирішив звернутися до них і цього року. Напишу кілька слів про останню подорож - в Єгипет, звідти прилетіли 8 серпня.

Виліт до Шарм-ель-Шейха був 1.08.2012. Сергій з Viva Travel оперативно забронював путівку, і в той же день я отримав на руки електронні квитки і решту документів. В Борисполі все без ексцесів, хіба що їхні ціни (Кока-Кола 0,5 за 25 грн...). Летіли приблизно 3,5 години, там пройшли всі "контролі", заплатили по $15 за візу, забрали багаж. До речі, візу купувати ніби не обовязково, якщо не плануються далекі екскурсії - тобто якщо залишатиметеся в Шармі, можна 15 у.о. не платити, достатньо безкоштовного штампа. Але оскільки ми планували відвідати Каїр, довелося "розщедритись".

В аеропорту нас зустрівпредставник Tez Tour і зорієнтував, до якого автобуса йти. Трансфер до готеля (El Hayat Sharm Resort) зайняв десь 1 годину. Готель по-своєму унікальний, бо збудований на зразок одного з древніх єгипетських храмів - з колонами і відповідним оздобленням. Поселили нас в межах півгодини по приїзді. Єдиний нюанс тут - якщо хочеш гарний номер з приємним видом, просять 20 у.о. Номер виявився достатньо чистим, вид був на басейн і будівлю ресепшена. Відразу скажу, що прибирали кожного дня. В номері дещо пошарпані деякі з меблів (тумбочки), але враження це ажніяк не зіпсувало.

Персонал достатньо привітний, хоч і явно втомлений. Російську добре знають не всі, але порозумітися завжди виходило - частково по-англійськи, трохи по-нашому. Харчування нормальне, голодними не були жодного разу за весь тиждень. Одним словом - готель досить гарний і по-хорошому неординарний в плані стилю. Кімнати просторі. Територія доглянута. Анімація теж на рівні.

До моря пішли йти 10-15 хв. Їздить автобус з готелю, але ми ним їхали тільки раз, бо зрозуміли, що там недалеко.

Щодо моря - воно шикарне і дуже чисте. Так, багато хто нарікає, що Червоне море там мілке, треба йти пару сотень метрів по мілині. Але, по-перше, якщо прийти зранку - там прилив, тому можна поплавати досить близько до берега. По-друге, коли ми вперше дійшли далі до рифів і пірнули з масками - звідти вже важко було піти. Там ДУЖЕ красиво - море просто кипить різнокольоровими рибами, великими і малими - я такого в житті не бачив. Тому море в Шармі можу сміливо віднести до одного з найбільших плюсів - тільки обовязково треба мати маску з трубкою, щоб те шикарне підводне життя побачити.

Пляж чистий, там регулярно прибирають, окурки ніде не валяються.

Щодо екскурсій, їздили в заповідник Рас-Мохаммед, там теж пірнали біля рифів (риб там ЩЕ більше), обідали в бедуїнів і бачили ще кілька цікавих місць.

Ще їздили в Каїр на автобусі. Ну, тут мета виправдовує засоби. Дорога дуже виснажує - десь 7 годин в один бік, тому ця екскурсія зайняли цілу добу. Враховуючи нинішню ситуацію там, автобуси збиралися в колонну, і був супровід поліції.

Незважаючи на виснажливу дорогу, воно того варте. Були в Каїрі в музеї єгипетської історії і, звісно, їздили до пірамід і сфінкса. Хоча б раз, але там таки варто побувати. Скажу відразу, що якщо буду в Єгипті ще раз, мабуть автобусом в Каїр не поїду :) Але враження чудові.

В Україну вернулися теж без проблем, з купою вражень, фотографій і спогадів.

Дякую Viva-Travel за оперативність, гарний сервіс, пораду щодо готелю і вичерпну інформацію щодо всіх нюансів, які цікавили!